Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O FIRMIE AKTUALNOŚCI DOWNLOAD KONTAKT  
UKŁADY ZASILANIA
Ogniwa fotowoltaiczne
Szeroko stosowane do zasilania układów telemetrycznych w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci 230VAC.
Akumulatory
Głównie stosowane jako system podtrzymania pracy układu w sytuacjach awaryjnych (zanik napięcia zasilania 230VAC lub brak oświetlenia ogniw fotowoltaicznych).
MZB-01

wycofano z produkcji
Moduł Zasilacza Buforowego MZB-01 jest układem inteligentnej przetwornicy DC/DC, która w zależności od potrzeb obniża lub podwyższa napięcie wejściowe tak, aby jego poziom na wyjściu był stały. Moduł dzięki swojej budowie dodatkowo zarządza pracą awaryjnego zasilania. MZB-01 jest przeznaczony do pracy w układach sieciowych.
MZB-01EL
Moduł Zasilacza Buforowego MZB-01EL jest układem inteligentnej przetwornicy DC/DC, która w zależności od potrzeb obniża lub podwyższa napięcie wejściowe tak, aby jego poziom na wyjściu był stały. Moduł dzięki swojej budowie dodatkowo zarządza pracą awaryjnego zasilania. MZB-01EL jest przeznaczony do pracy w układach sieciowych.

MZB-02

wycofano z produkcji
Moduł Zasilacza Buforowego MZB-02 jest układem inteligentnej przetwornicy DC/DC, która w zależności od potrzeb obniża lub podwyższa napięcie wejściowe tak, aby jego poziom na wyjściu był stały. Moduł dzięki swojej budowie dodatkowo zarządza pracą awaryjnego zasilania. MZB-02 jest przeznaczony do pracy w układach solarowych oraz wiatrowych.

MZB-02EL
Moduł Zasilacza Buforowego MZB-02EL jest układem inteligentnej przetwornicy DC/DC, która w zależności od potrzeb obniża lub podwyższa napięcie wejściowe tak, aby jego poziom na wyjściu był stały. Moduł dzięki swojej budowie dodatkowo zarządza pracą awaryjnego zasilania. MZB-02EL jest przeznaczony do pracy w układach solarowych oraz wiatrowych.

LVD-01EL
Low Voltage Detector LVD-01EL jest detektorem napięcia sterującym pracą akumulatora i chroniącym go przed nadmiernym rozładowaniem.

MP-01EL
Moduł Przetwornicy MP-01EL jest układem przetwornicy DC/DC obniżającej napięcie do 5V.

MP-02
Moduł Przetwornicy MP-02 jest to klucz elektroniczny umożliwiający załączanie lub wyłączanie napięcia.

MP-12/24
Moduł Przetwornicy MP 12/24 jest przetwornicą DC/DC podwyższającą napięcie do 24V.


Strona startowa | O firmie | Download | Kontakt [Rozmiar: 438 bajtów]