Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O FIRMIE AKTUALNOŚCI DOWNLOAD KONTAKT  

OPROGRAMOWANIE

W tym dziale przedstawione są programy do konfiguracji, monitorowania i sterowania urządzeniami naszej produkcji. Znaleźć tu można również oprogramowanie do odczytu urządzeń pomiarowych innych producentów, a także system SCADA ANT Studio

ANT Insignt

ANT Industrial Software Systems jest producentem uniwersalnej platformy ANT Insight, która pozwala na tworzenie dowolnych konfiguracji systemów wymiany danych pomiędzy szeroko pojętym sprzętem, posiadającym interfejs komunikacyjny, komputerowymi źródłami danych i bazami danych. System ANT Insight zapewnia wymianę danych między urządzeniami i systemami pracującymi na obiekcie, a jego środowisko graficzne umożliwia stworzenie aplikacji SCADA.

Programy MAC i MacW

WiW s.c. specjalizuje się w wykonywaniu oprogramowania do odczytu i analizy danych pomiarowych z elektronicznych przeliczników objętości gazu. Oprogramowanie MAC, powszechnie wykorzystywane przez Zakłady Gazownicze w Polsce służy do odczytu danych z rejestratorów i przeliczników gazu z wykorzystaniem protokołu GazModem lub GazModem II.


 
Strona startowa | O firmie | Download | | Kontakt [Rozmiar: 438 bajtów]