Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

O FIRMIE AKTUALNOŚCI DOWNLOAD KONTAKT  
O FIRMIE
Firma EL-TEC oferuje wysokiej klasy urządzenia do opomiarowania, ale także i oprogramowanie. Nasze doświadczenie zapewnia produkcję urządzeń na najwyższym poziomie jakościowym, a doświadczenie pracowników zapewnia fachowe doradztwo i współpracę.

ROLA FIRMY EL-TEC

Chcemy "przekazać" Państwu sprzęt niezawodny, który pozwoli precyzyjnie mierzyć użytkowane media, a dzięki oprogramowaniu przewidywać to zużycie w przyszłości. Pozwala to na racjonalne użytkowanie zasobów oraz planowanie wydatków - z korzyścią dla użytkowników i producentów.

HISTORIA

Firma EL-TEC powstała w 2003 roku. Od początku swojej działalności skupiła się na urządzeniach do opomiarowania mediów (w pierwszej kolejności - gazu i szeroko rozumianego gazownictwa). Obecnie nasze urządzenia są stosowane w innych dziedzinach: medycynie, przemyśle spożywczym, telefonii komórkowej i wielu innych.

DLACZEGO OPOMIAROWANIE MEDIÓW JEST WAŻNE?
[16-12-2008]
Systemy do opomiarowania mediów powinny być proste, niezawodne, a przy tym wyposażone we wszystkie mechanizmy i narzędzia niezbędne dostawcom i odbiorcom. Muszą zapewniać precyzyjne rozliczenia dostarczonego medium i jednocześnie ułatwiać monitorowanie, przewidywanie i planowanie jego poboru.
 

Strona startowa | O firmie | Download | | Kontakt [Rozmiar: 438 bajtów]